reklama
reklama
20. 9. 2012 | poslední aktualizace: 20. 9. 2012  14:39

Infratopení PION ThermoGlass

Společnost Infraline s r. o. představuje skutečný hit letošní topné sezóny - skleněné infratopení PION ThermoGlass.
Infratopení PION ThermoGlass je složeno z unikátní výhřevné vrstvy
Infratopení PION ThermoGlass je složeno z unikátní výhřevné vrstvy
foto: Archiv

Nová produktová řada se vyznačuje unikátní technologií přenosu tepla pomocí uhlíkových nanonovláken a také nadčasovým designem vhodným do všech moderních interiérů. Topná tělesa PION ThermoGlass jsou nabízena s pětiletou garanční zárukou, ve třech úrovních výkonu (660, 1 100, 1 400 W) a v elegantním provedení kombinace skla a hliníkového rámu. Cena produktu začíná na 7500,- Kč.

reklama

Infratopení PION ThermoGlass je složeno z unikátní výhřevné vrstvy „Thermo Glass Nano Energy" tvořené uhlíkovými nanovlákny. Ty pak společně s průhlednou keramickou vrstvou „Thermo Glass Infra-red Ceramic" zajišťují vznik infračerveného záření v dlouhovlnném pásmu. Právě ideální vlnová délka 2–13 mikrometrů a minimální hmotnost 6 kilogramů činí z infratopení PION ThermoGlass skutečně inovativní produkt. „Jsme rádi, že můžeme českým zákazníkům, jako prvním ze zemí Evropské unie, nabídnout produkt používající takovou technologii pro konstrukci těles, jež byla dokonce vyzkoušena na ruských vesmírných stanicích Sojuz a MIR,“ doplňuje Jan Horyna ze společnosti Infaline s r. o.


Konstrukce infratopení PION ThermoGlass umožňuje velmi snadnou instalaci. Panel je možné zavěsit jak na strop, tak i na stěnu místnosti. „Rozložení teploty v prostoru zůstává v obou případech instalace stejné. Díky akumulačním schopnostem konstrukcí budovy a jedinečným vlastnostem infračerveného záření je vzduch u podlahy vždy teplejší, než vzduch v úrovni hlavy stojícího člověka, “ shrnuje Viktor Lojík, technický ředitel Infraline s r. o.


Infračervená topná tělesa PION ThermoGlass jsou nabízena s pětiletou garanční zárukou, ve třech úrovních výkonu (660, 1 100, 1 400 W) a v designovém provedení kombinace skla a hliníkového rámu.
-jik-

PION ThermoGlass benefity Pion ThermoGlass obraz1
Autoři: Jiří Kučera
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama
Časopis Stavitel poskytuje informace o stavebních materiálech a hmotách, o inovacích a zajímavých technologiích, o strojích a stavební mechanizaci, o využití softwaru ve stavebnictví. Publikuje výklady k právním předpisům, které se vztahují k investorské, projektové a dodavatelské činnosti, právní poradnu ke stavebnímu zákonu.
Newsletter
   
reklama
Z aktuálního čísla  

Střecha roku

Partneři Stavitele  
www.izolace.cz
reklama
reklama
reklama